Новый тренд в онлайн-шопинге. Заказывайте товары и услуги в 1000+ магазинах, как обычно, и получайте часть стоимости заказа обратно в виде кэшбэка!

Кухонні ваги: ​​які краще і які вибрати?

Средний рейтинг
0 из 5 звезд. 0 голосов.
Мой рейтинг:

Розуміння того, що настав час для покупки кухонних ваг , може прийти не відразу. Найчастіше з цим рішенням сприяє бажання вдосконалювати свої навички в кулінарії і почати готувати смачні страви, які вимагають точного дотримання вагових пропорцій продуктів.

Кухонні ваги які краще - м'ясний пирігРинок ваг представлений величезним вибором моделей від різних виробників, в різних дизайнерських рішеннях і цінових категоріях. Як правильно визначити, які кухонні ваги найкраще підійдуть саме вам?

Механічні vs електронні

Кухонні ваги які краще - механічніУ сучасному світі все кухонні ваги діляться на дві категорії: електронні і механічні. Робота механічного приладу здійснюється за рахунок пружини, яка під тиском зважується предмета зміщує стрілку на циферблаті за шкалою вимірювання.

З появою електронних ваг механічні втратили свою колись колишню популярність і з кожним днем ​​все менше користуються попитом. Однак не можна не відзначити деякі їхні переваги. На відміну від електронних ваг, механічні прилади мають велику масу зважування і за ціною, як правило, набагато дешевше. Але, мабуть, найголовніший плюс полягає в тому, що для роботи їм не потрібно джерело живлення.

Купуючи механічні ваги, важливо мати інформацію і про мінуси такої покупки. До них можна віднести відносно високу похибка вимірювання, а також відсутність будь-яких додаткових функцій (скидання ваги, підрахунок калорій і т.д.), які, можливо, на перший погляд здаються не особливо важливими, але під час використання можуть бути досить корисні .

Якщо Ви все ж зробили вибір на користь саме такого приладу, пам’ятайте, що пружина, за рахунок якої рухається вказівний стрілка, з часом втрачає пружність і розтягується, внаслідок чого похибка вимірювання буде постійно зростати.

Кухонні ваги які краще - електронніПринцип роботи електронних ваг базується на перетворенні навантаження в електричний опір. Дані прилади оснащені високочутливими датчиками, завдяки чому стало можливим досягти високої точності вимірювання.

Мабуть, найголовнішою перевагою електронних ваг є висновок інформації про масу продуктів харчування на цифрове табло, що дуже зручно для зчитування. Недолік у даної техніки всього один – залежність від джерел живлення, якими можуть бути електрична мережа, акумулятори або батарейки.

Що краще: чаша або плоска форма

Кухонні ваги Mirta SKE 305 C

Кухонні ваги які краще - плоскіЗалежно від способу зважування кухонні ваги можуть бути плоскої форми або оснащені спеціальною чашею. Маючи на своєму кухонному столі ваги з плоскою поверхнею, Ви оціните той факт, що продукти легко можна зважувати в тій же посуді, в якій вони будуть готуватися. На вагах такого типу набагато зручніше вимірювати вагу великих і цілісних продуктів, таких як: диня, кавун, риба, гарбуз і т.д.

Кухонні ваги Gorenje KT 05 NB

Кухонні ваги які краще - чашаЯкщо говорити про кухонних вагах з чашею, варто відзначити, що вони призначені для зважування рідин, різного виду круп, а також фруктів і овочів невеликих розмірів. Крім свого прямого призначення в чаші дуже зручно замішувати тісто для випічки. При цьому кожен раз, додаючи новий інгредієнт, показник на цифровому табло буде моментально змінюватися, завдяки чому Ви зможете відслідковувати правильну рецептуру страви з точністю до грама.

Простіше кажучи, кухонні ваги з чашею призначені для зважування сипучих продуктів, а прилади з плоскою поверхнею – для овочів або фруктів великих розмірів, а також тих продуктів, які мають довгасту форму.

Рейтинг виробників

Кухонні ваги які краще - рейтингПри виборі кухонних ваг, коли погляд звернений на все достаток представлених моделей, напевно у кожного з’являється цілком логічне запитання, а якому виробникові можна довіряти?

У пошуках відповіді на це часто задається питання allo.ua підготував для вас рейтинг кращих виробників кухонних ваг, який був складений виходячи з відгуків покупців і актуальних вимог, висунутих до товару.

Топ-7 найкращих виробників кухонних ваг

  • 1. Beurer
  • 2. Tefal
  • 3. Максвелл
  • 4. Redmond
  • 5. Saturn
  • 6. Мірта
  • 7. Справа

Однією з кращих серед всіх сучасних виробників кухонних ваг є фірма Beurer. Продукцію даного бренду хоч і не можна назвати найдешевшої, проте її ціна цілком компенсується надійної та якісною роботою ваг. Вимірювальна техніка є основним напрямком виробництва компанії Beurer. Кухонні ваги цієї марки зуміли зайняти лідируючі позиції в своїй ніші і стали впізнавані завдяки вдалому поєднанню цікавого дизайну, якісних матеріалів і високої чіткості вимірювання.

підсумки

Кухонні ваги які краще - підсумокВаги на кухні – дуже корисний і незамінний прилад, який, безумовно, необхідно вибирати відповідно до ваших цілей і потреб. За формою кухонні ваги можуть мати істотні відмінності, а саме бути з чашею або з платформою для зважування. Також при виборі вашій увазі буде запропонований електронний і механічний тип конструкції.

Кожна модель має свої індивідуальні характеристики, тому тільки вам вирішувати на користь яких кухонних ваг зробити свій вибір.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*