Новый тренд в онлайн-шопинге. Заказывайте товары и услуги в 1000+ магазинах, как обычно, и получайте часть стоимости заказа обратно в виде кэшбэка!

Мультиварка Rotex RMC530-G

Средний рейтинг
0 из 5 звезд. 0 голосов.
Мой рейтинг:

Велике меню для приготування корисних і смачних страв

Перевага мультиварки Rotex RMC530-G не тільки в тому, що вона сама здатна приготувати смачну їжу, але і в тому, що у неї велике меню корисних страв. Необхідно нагодувати дитину? Спеціальне дитяче меню, що складається з програм приготування різних каш, молочних страв, овочевого пюре, теплого молока, дозволить батькам абсолютно не турбуватися про якість їжі. При необхідності можна скористатися режимом стерилізації дитячого посуду. Шанувальникам натурального меню доступні парові, тушковані або варені страви – вівсянка, рис, овочі, супи і багато іншого. Крім цього, передбачено 19 програм автоматичного приготування.

Унікальне і довговічне внутрішнє покриття

Щоб страви завжди залишалися корисними, а їжа не пригорає, виробники застосували до виготовлення чаші мультиварки унікальну технологію – подвійне антипригарне покриття, також значно подовжує термін експлуатації пристрою.

Просте управління і допоміжне обладнання

Техніка має електронний тип управління. Вся інформація про вибір програми, поточний процес приготування і стані мультиварки відбивається на LED-дисплеї. Вкрай зручна функція відкладеного старту. Досить просто включити її і спокійно займатися своїми справами, не переживаючи, що можна забути про своєчасне приготуванні потрібного страви. Додатково модель оснащена контейнером-пароваркою, мірним стаканом, ложкою, ополоником і книгою з унікальними рецептами.

Купити Мультиварки Rotex RMC530-G:

 

Технічні характеристики

Тип: Мультиварка
Тип управління: Електронний
Тип нагріву: майже
Об’єм чаші: 5
Тип покриття чаші: антипригарне
Кількість програм: 31
Автоматичні програми: Йогурт, Молочна каша, Мультіповар, На пару, Рис, Суп
функції: Таймер відстрочки, Фритюрниця
потужність: 700
Додаткові можливості: Таймер 24 години
Матеріал корпуса: Нержавіюча сталь, Пластик
дисплей: світлодіодний
Сумісні чаші: RIP5017-А, RIP5017-С, С-RIP5032
Комплектація: Мірний стакан, Плоска ложка, Половник, Контейнер для приготування на пару, Шнур електроживлення, Інструкція з експлуатації, Сервісна книга
Країна збірки: Китай
Габарити: 26.5х27.5х27.5 см
Вага, кг: 4 кг

Гарантія

Гарантійний термін: 24 місяці

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*